Komplet pamięć USB + spinki mankietowe. Całość wykonana ze srebra z Onyxem. Elementy srebrne szczotkowane, satynowe, i polerowane. Komplet, pamięć USB + spinki mankietowe. Prezentowany model wykonany ze srebra, i włókna węglowego. Srebro polerowane. Komplet pamięć USB + spinki mankietowe. Całość wykonana ze srebra ze złoceniami, i naturalnym bursztynem prasowanym. Elementy srebrne szczotkowane, satynowe, i polerowane. Komplet pamięć USB + spinki mankietowe. Całość wykonana ze srebra z Onyxem. Elementy srebrne szczotkowane, satynowe, i polerowane. Komplet pamięć USB + spinki mankietowe. Całość wykonana ze srebra z naturalnym bursztynem. Elementy srebrne szczotkowane, satynowe, i polerowane.
Wizytówka/karta z pamięcią USB, wykonana na indywidualne zamówinie. Obudowa wykonana ze srebra. Panele czołowe wykonane z aluminium anodowanego, imienne grawerowanie. Mechanizm wysuwania, i chowania USB Pamięć USB wykoana na indywidualne zamównie. Prezentowany model wykonany ze srebra, i aluminium. Srebro polerowane, aluminium szczotkowane. Mechanizm wysuwania, i chowania USB Pamięć USB wykoana na indywidualne zamównie. Prezentowany model wykonany ze srebra, i włókna węglowego. Srebro polerowane. Mechanizm wysuwania, i chowania USB Pamięć USB wykoana na indywidualne zamównie. Prezentowany model wykonany ze srebra, i pozłocony z naturalnym bursztynem. Mechanizm wysuwania, i chowania USB Pamięć USB wykoana na indywidualne zamównie. Prezentowany model wykonanyw całości ze srebra.
Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele medali okolicznościowych. Medale mogą być tłoczone, odlewane, frezowane z jednego kawałka metalu. Powłoki galwaniczne do wyboru, złocenie, srebrzenie, miedziowanie, patyna,srebro kosydowane. Wykonujemy również medale ze stopów szlachetnych, złota, srebra. W 2006 roku na zamówienie firmy BALT wykonaliśmy kopię korony Gdańskiej. Korona została przekazana do muzeum bursztynu w Gdańsku, wykonana została ze srebra metodą repusu. Elementy pokryte czystym złotem. Naturalny bursztyn. Na zamówienie wykonujemy projekty i gotowe statuetki. Na zdjęciu statuetka wykonana ze srebra próby Ag 925, z kulą symbolizującą ziemę wykonaną z naturalnego bursztynu. Waga statuetki 728 gram. Bizuteria na zamówienie, wykonujemy projekty i gotowe produkty. Projektujemy i wykonujemy biżuterię indywidualnie jak również dla firm, z logo firmy. Wykonujemy na zamówienie spinki mankietowe, Spinki mogą być wykonane z mosiądzu posrebrzone, pozłocone, emaliowane, z kamieniami szlachetnymi. Proponujemy również szeroki wachlarz breloków.Breloki mogą być wykonane z mosiądzu posrebrzone, pozłocone, emaliowane, z kamieniami szlachetnymi.

 

Nagroda Bursztynowego Galena.Znaczek wykonany na zlecenie koncernu Polpharma. Wykonany ze srebra, z naturalnym bursztynem. Komplet bizuterii z logo firmy, wykonany na zlecenie firmy MAYLAND Projekt wisiorka z błyszczykiem do ust. Wisiorek wykonany z metalu pozłocony. Wykonane na zamówienie Agencji Reklamowej EURO RSCG. Odznaka, skrzydło dla PLL LOT, dla stewardess i obsługi pokładowej. Odznaka wykonana z mosiądzu szczotkowana lakierowana. Zapięcie do damskiej torby. Zapięciem można w kawiarni przypiąc torbę do krzesła. Zapięcie wykonane z mosiądzu, posrebrzone, ozdobione firletowym kryształkiem. Zrealizowane na zamówienie firmy Mayland.
Wizualizacja pamięci USB dla PKP. Pamięci wykonane ze srebra z bursztynem. Dodatkowo motyw szyny kolejowej nałożony na bursztyn. Spinki mankietowe wykonane dla firmy Renault. Spinki wykonane z białego złota, z brylantami. Zawieszka koniczynka do telefonu komórkowego. Zawieszka wykonana z mosiądzu posrebrzona , emaliowana. Spinki mankietowe wykonane ze srebra z emalią, wykonane dla firmy BUMAR. Projekt pamięci USB, brekol. Brelok wykonany z mosiądzu posrebrzony oksydowany. Wyprodukowany na zlecenie koncernu SONY.